Programowanie na żądanie

Coding

Wiele firm poszukuje oprogramowania "szytego na miarę", takiego które będzie realizowało wszystkie zdefiniowane potrzeby. Niestety nie są w stanie znaleźć gotowego produktu na rynku, lub produkty gotowe nie spełniają wszystkich zadanych kryteriów. Jest to sytuacja  bardzo częsta. Sami jesteśmy przykładem takiej firmy. Wiele lat temu, gdy zmieniliśmy system operacyjny na naszych komputerach firmowych na inny niż Windows, bardzo szybko okazało się, iż nie jesteśmy w stanie kupić gotowego oprogramowania do wystawiania faktur, które będzie działało na systemie innym niż Windows i będzie zgodne z polskim prawem fiskalnym. Wówczas postanowiliśmy napisać aplikację dla siebie. Taką, która będzie działała zawsze i wszędzie - bez względu na system, lokalizację, czy też czas. I tak powstała pierwsza wersja BleskFaktury

Jeśli Twoja firma poszukuje jakiejś aplikacji, a nie może jej znaleźć - chętnie podejmiemy się wyzwania i napiszemy taką aplikację dla Twojej firmy. Czy to będzie aplikacja typu CRM, czy program księgowy - jesteśmy gotowi, aby taką aplikację napisać. 

Określimy potrzeby występujące w firmie, zdefiniujemy zakres prac a potem, w oparciu o najnowsze technologie, napiszemy gotowy produkt. Wdrożymy go wraz z ewentualną konfiguracją funkcji charakterystycznych dla Twojej firmy. Przeprowadzimy szkolenia dla pracowników z obsługi oprogramowania. Możemy nawet sami przygotować infrastrukturę potrzebną do uruchomienia aplikacji.

Zapraszamy!