O nas

BleskSoft to niewielka firma informatyczna istniejąca od 2009 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji webowych oraz stron internetowych. Wykorzystujemy w tym celu najnowsze technologie, których nieustannie się uczymy, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Sami posiadamy w naszym portfolio dwie aplikacje naszej produkcji.
Pierwsza to prosty webowy program do wystawiania faktur. Zapraszamy do zapoznania się z jego możliwościami na stronie www.bleskfaktura.pl.
Druga to aplikacja służąca do zarządzania pracą biura księgowego, rachunkowego czy też doradztwa podatkowego. Aplikacja została napisana we współpracy z biurem doradztwa podatkowego, obsługującym około 200 klientów.

Świadczymy również usługi wdrożeniowe  - zarówno aplikacji , które zostały stworzone przez nas, jak i aplikacji firm trzecich.

Wdrażamy i administrujemy systemami serwerowymi opartymi o różne technologie systemowe, tj. UNIX, Linux, czy Microsoft Windows Server.

Ponadto zapewniamy profesjonalną obsługę informatyczną małych i średnich firm. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu oraz na umiejętnościach potwierdzonych certyfikatami. Doskonale rozumiemy problemy związane z informatyką i potrafimy szybko je rozwiązywać.

Wśród naszych klientów są małe i średnie polskie firmy oraz duże międzynarodowe korporacje.

Dajemy klientom poczucie bezpieczeństwa oraz pozwalamy zapomnieć o problemach związanych z informatyką. Zapewniamy utrzymanie wysokiej efektywności zasobów informatycznych i ich rozwój wraz ze wzrostem potrzeb.