Kontrola stanu pracy nad każdym klientem

Automatyczna komunikacja z klientami za pomocą SMS i e-mail

Zarządzanie pracą w biurze rachunkowym

Prowadź książkę adresową klientów

Automatyczne rozliczenia z klientami

Tworzenie spersonalizowanych dokumentów i druków

Dlaczego Gekkon ?

GekonGekon to mała jaszczurka, bardzo pożyteczna, często niezauważalnie zamieszkująca ludzkie domostwa, pożerająca komary, muchy, pająki, mrówki, a nawet karaluchy. Niewidoczna ale działająca dużo dobrego. Gekon w domu ponoć przynosi spokój i szczęście. 

Nasz Gekkon to niewielki bardzo pożyteczny system do zarządzania i kontroli pracy biura rachunkowego czy kancelarii doradcy podatkowego. Nieskomplikowany ale wykonujący olbrzymią pracę za nas, zbierając dane do analizy i pomagając na co dzień.

Gekkon w biurze to więcej spokoju i mniej pracy. 

Czy można kupić „wolny czas”? Oczywiście, że można - pozbyć się uciążliwych powtarzających się obowiązków i nie marnować czasu na sprawdzenia i kontrole swoich zadań i zadań swoich współpracowników. Trzeba tylko zatrudnić Gekkona!

Jest to System wymyślony przez biuro rachunkowe dla biura rachunkowego testowany na biurach rachunkowych (i kancelariach doradztwa podatkowego).

Jest odzwierciedleniem procesów jakie zachodzą w każdym biurze rachunkowym czy kancelarii doradztwa podatkowego bez względu na ilość obsługiwanych klientów czy też zatrudnionych pracowników. Nie zdajemy sobie sprawy, że te procesy można kontrolować i zautomatyzować a wygenerowany w ten sposób wolny czas poświęcić na lepszą obsługę swoich klientów lub na zasłużony odpoczynek. 

Chcesz kupić trochę wolnego czasu – chętnie Ci go udostępnimy!

Partnerzy

KIBR